Parcela 510 m2 - Stará Boleslav

Úvod Nemovitosti Parcela 510 m2 - Stará Boleslav
Cena
3 999 000 Kčvčetně provize a nákladů spojených s převodem nemovitosti
Lokalita
Stará Boleslav
Výměra
510 m2

Nemovitost najdete na této adrese

Líbí se vám tato nemovitost?

Jméno a příjmení
E-mail:
Vaše zpráva:
Opište z obrázku:

Nabízím k prodeji pozemek k výstavbě rodinného domu v centru obce Stará Boleslav. Parcela o velikosti 510 m2 v ulici Jezdecká, s výhledem na Poutní kostel Nanebevzetí Panny Marie.

Započatá příprava podkladů pro stavbu rodinného domu, vydáno závazné stanovisko územního plánování a památkové péče. Elektřina, vodovod, plynovod a kanalizace v přilehlé komunikaci Jezdecká.

Plánovaný dům s obytným podkrovím se šikmou sedlovou střechou, viz vizualizace. Na žádost zašlu podklady včetně Územně plánovací informace. Na pozemku ovocné stromy a podsklepená kůlna.

Na nemovitosti nevázne žádná překážka k rychlému prodeji, možnost financování hypotečním úvěrem. Více informací na níže uvedeném kontaktu.

Poučení spotřebitele: Dojde-li mezi spotřebitelem a podnikatelem ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, podá na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.