Petra Paulíčková, Brandýs nad Labem

Úvod Vaše příběhy Petra Paulíčková, Brandýs nad Labem

Ať už nemovitosti kupujete nebo prodáváte a stali jste se klientem pana Mistolera, věřte, že jste se nemohli dostat do povolanějších rukou. Tento realitní makléř je skutečným profesionálem ve svém oboru, který dělá čest této profesi. Jeho krédo "jméno mám jen jedno", přesně vystihuje to, jak s klienty jedná - otevřeně, seriózně, profesionálně, ale hlavně lidsky. a přátelsky.

V našem případě se jednalo o situaci, kdy dva mladí lidé poprvé kupovali svou nemovitost. Pan Mistoler nám vyšel se vším vstříc, byl velmi trpělivý a vše nám několikrát důkladně vysvětlil, upozornil nás, na co si máme dát u banky pozor a tak dále. Oproti ostatním realitním makléřům, které jsme měli možnost poznat během prohlídek velké řady nemovitostí, na nás pan Mistoler nevyvíjel tlak s dalšími uchazeči a nutném bezodkladném zaplacení zálohy.

Tímto bychom chtěli panu Mistolerovi moc poděkovat, a jsme velice rádi, že jsme měli možnost Vás poznat a celou koupi řešit právě s Vámi. Určitě všem doporučujeme a Vám přejem mnoho spokojených klientů.

Zpět na výpis