RD 3+kk s e zahradou - Brandýs nad Labem

Úvod Nemovitosti RD 3+kk s e zahradou - Brandýs nad Labem
Cena
9 490 000 Kčvčetně provize a nákladů spojených s převodem nemovitosti
Lokalita
Brandýs nad Labem
Výměra
m2
Stavba
cihlová
Stav objektu
velmi dobrý

Nemovitost najdete na této adrese

Líbí se vám tato nemovitost?

Jméno a příjmení
E-mail:
Vaše zpráva:
Opište z obrázku:

Nabízím k prodeji rodinný dům 3+kk se zahradou v historické části města Brandýs nad Labem. Dům na velmi klidném místě, přitom v těsné blízkosti centra, prošel před 13 lety rozsáhlou rekonstrukcí: nová okna, dveře, fasáda, rozvody elektřiny, vody a odpadů, stropy, dubové podlahy, koupelna a další.

Dispozice domu: vstupní chodba, obývací pokoj spojený s kuchyní a vstupem na zahradu, dvě ložnice, koupelna s vanou a sprchovým koutem, šatna. Dům o vnitřní ploše 91 m2 je částečně podsklepený, má prostornou půdu pro možnou vestavbu.

Celkový pozemek 350 m2: předzahrádka 59 m2, zastavěná plocha a nádvoří 208m2 a zahrada 83m2. Vytápění radiátory s napojením na plynový kotel, teplá voda řešena bojlerem. Napojena na elektřinu, plyn, obecní vodovod a kanalizaci.

Možnost financování hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Více informací na níže uvedeném kontaktu.

Poučení spotřebitele: Dojde-li mezi spotřebitelem a podnikatelem ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, podá na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.