RD 6+kk s garáží - Brandýs nad Labem

Úvod Nemovitosti RD 6+kk s garáží - Brandýs nad Labem
Cena
11 500 000 Kčvčetně provize a nákladů spojených s převodem nemovitosti
Lokalita
Brandýs nad Labem
Výměra
m2
Stavba
smíšená
Stav objektu
velmi dobrý

Nemovitost najdete na této adrese

Líbí se vám tato nemovitost?

Jméno a příjmení
E-mail:
Vaše zpráva:
Opište z obrázku:

Nabízím k prodeji rodinný dům s garáží a zahradou v lokalitě Příčná – Brandýs nad Labem. Původní dům byl v roce 2000 zrekonstruován a částečně přistavěn: plastová okna, střecha, nové rozvody elektřiny a vody, na podlaze dlažba v kombinaci s vinylem, kuchyňská linka a další.

Dům je částečně podsklepený s napojením na IS: plyn, elektřina, obecní voda a kanalizace. Vytápění a teplá voda zajištěna plynovým kondenzačním kotlem. Na zahradě kopaná studna, pergola a jezírko. Celková velikost pozemku 698 m2, vnitřní plocha 145 m2 + garáž.

Dispozice domu v přízemí: vstupní chodba, jídelna s kuchyňským koutem, obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou a WC. V patře chodba, tři ložnice, koupelna se sprchou a WC.

Na nemovitosti nevázne žádné zástavní právo ani jiná překážka rychlého prodeje. Aktuální náklady na provoz: elektřina 900,-Kč, plyn 3.800,-Kč měsíčně.

V místě veškerá občanská vybavenost, nedaleko škola, školka, úřady, obchody i autobusová zastávka. Možnost financování hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Více informací na níže uvedeném telefonu.

Poučení spotřebitele: Dojde-li mezi spotřebitelem a podnikatelem ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, podá na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.