Stavební pozemek 909 m2 - Hoření Vinice

Úvod Nemovitosti Stavební pozemek 909 m2 - Hoření Vinice
Cena
3 799 000 Kčvčetně provize a nákladů spojených s převodem nemovitosti
Lokalita
Hoření Vinice
Výměra
909 m2

Nemovitost najdete na této adrese

Líbí se vám tato nemovitost?

Jméno a příjmení
E-mail:
Vaše zpráva:
Opište z obrázku:

Nabízím k prodeji stavební pozemek o velikosti 909 m2, s krásným výhledem do krajiny směr Říp. Poloha pozemku na kopci, v místě zvané Hoření Vinice, obklopen zelení a vinohradem.

Územní plán tuto lokalitu označuje jako BV - Bydlení v rodinných domech – venkovské.

Na kraji pozemku elektřina, zažádáno o připojení. Voda a kanalizace v přilehlé cestě, aktuálně překročená kapacita čističky, nutno řešit domácí čistírnou odpadních vod nebo septikem. Vstup na pozemek z obecní komunikace.

Jen 100 metrů od pozemku nové dětské hřiště, v obci také najdete školu, školku, potraviny, fotbalové a workoutové hřiště, jídelnu Kohout či hospodu.

Lokalita v blízkosti Mělníka, po silnici I/9 směr Praha, kam jezdí i linkový autobus (Ládví). Autem jste za 20 minut v Letňanech. Mělník jen 4km od pozemku, do Neratovic cca 7km. V místě turistické a cyklistické stezky.

Možnost financování hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Více informací na níže uvedeném kontaktu.

Poučení spotřebitele: Dojde-li mezi spotřebitelem a podnikatelem ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, podá na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.