Řadovka 2+kk se zahrádkou - Mělník

Úvod Nemovitosti Řadovka 2+kk se zahrádkou - Mělník
Cena
4 200 000 Kčvčetně provize a nákladů spojených s převodem nemovitosti
Lokalita
Mělník
Výměra
60 m2
Vlastnictví
osobní
Stavba
cihlová
Stav objektu
dobrý

Nemovitost najdete na této adrese

Líbí se vám tato nemovitost?

Jméno a příjmení
E-mail:
Vaše zpráva:
Opište z obrázku:

Nabízím k prodeji řadový dům 2+kk s parkovacím místem a zahrádkou, v uzavřeném areálu při ulici Sportovní - Mělník.

Stavba z roku 2013 má dispozici: v přízemí chodba, koupelna s vanou a WC, obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem a vstupem do oplocené zahrádky o velikosti 39 m2. V patře samostatná ložnice a snížené patro ke spaní (výška stropu 160cm). K domu patří vlastní předzahrádka a parkovací místo + podíl 1/11 na uzavřeném dvorku a přístupové cestě. Ovládání vrat na dálkové ovládání.

Podlahové elektrické vytápění + krbová kamna v obývacím pokoji. Teplá voda řešena bojlerem. Napojeno na obecní vodovod, kanalizaci a elektřinu.

Dům je veden jako administrativní stavba, tedy možnost využití i jako kancelář. Umíme financovat úvěrem na bydlení, se kterým Vám rádi pomůžeme.
Občanská vybavenost v místě, nedaleko školy, školky, nemocnice, park a cyklostezka. Více informací na níže uvedeném kontaktu.

Poučení spotřebitele: Dojde-li mezi spotřebitelem a podnikatelem ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, podá na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.