Pozemek k bydlení - Zálezlice

Úvod Nemovitosti Pozemek k bydlení - Zálezlice
Cena
12 000 000 Kčvčetně provize a nákladů spojených s převodem nemovitosti
Lokalita
Zálezlice
Výměra
4613 m2

Nemovitost najdete na této adrese

Líbí se vám tato nemovitost?

Jméno a příjmení
E-mail:
Vaše zpráva:
Opište z obrázku:

Nabízím k prodeji stavební pozemek v centru obce Zálezlice. Pozemek o velikosti 4613 m2 je kompletně oplocený a výrazně vyvýšený oproti okolí.

U pozemku veškeré IS: kanalizace, obecní vodovod, optická síť, plynová přípojka i elektřina. Na žádost zašlu informace o sítích a Územně plánovací informaci s regulativy výstavby:

  • využití bydlení v rodinných domech – venkovské (BV-N)
  • výměra stavebního pozemku min. 800 m2
  • zastavěná plocha každého pozemku max. 150 m2
  • zástavba do dvou nadzemních podlaží a podkroví

Obec je chráněna valem proti případné povodni, má novou infrastrukturu a dobrou dojezdovou vzdálenost autem či autobusem do Mělníka, Kralup či Prahy.

V obci malý obchůdek se smíšeným zbožím, ale také místní pekárna s donáškou do domu a Hanka Mochov, která zde prodává svou zpravidla čerstvou zeleninu a ovoce za nízké ceny. V obci časté společenské a kulturní akce pro malé děti i dospělé. Více informací na níže uvedeném telefonu.

Poučení spotřebitele: Dojde-li mezi spotřebitelem a podnikatelem ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, podá na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.