RD s velkým pozemkem - Mělník

Úvod Nemovitosti RD s velkým pozemkem - Mělník
Cena
5 999 000 Kčvčetně provize a nákladů spojených s převodem nemovitosti
Lokalita
Mělník
Výměra
2266 m2
Vlastnictví
osobní
Stavba
dřevěná
Stav objektu
dobrý

Nemovitost najdete na této adrese

Líbí se vám tato nemovitost?

Jméno a příjmení
E-mail:
Vaše zpráva:
Opište z obrázku:

Nabízím k prodeji dům s velkou zahradou v lokalitě Ovocná – Mělník. Podsklepený dřevěný dům 3+kk na pozemku o velikosti 2266 m2, s napojením na elektřinu a obecní vodovod. Vlastní septik o velikosti 10 kubíků. Dispozice domu: v přízemí obývací pokoj s pojený s kuchyní a vstupem na terasu, koupelna s vanou a WC. V patře dva samostatné pokoje. Vytápění radiátory s napojením na el. kotel.

Velikost pozemku umožňuje další stavbu, územním plánem určeno ke stavbě rodinných domů (B1 - bydlení v rodinných domech  městské a příměstské).

Rovinatá parcela na konci slepé ulice, mimo záplavové území. Příjezd po zpevněné cestě, ke které dostanete podíly k zajištění přístupu. Na pozemku u domu menší sklad a ovocné stromy. Nová vjezdová brána s dálkovým otvíráním.

Nedaleko pozemku vlaková zastávka, MHD a konečná zastávka autobusu směr Praha. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Více informací na níže uvedeném kontaktu.

Poučení spotřebitele: Dojde-li mezi spotřebitelem a podnikatelem ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, podá na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.