RD 4+kk s garáží - Jiřice

Úvod Nemovitosti RD 4+kk s garáží - Jiřice
Cena
10 800 000 Kčvčetně provize a nákladů spojených s převodem nemovitosti
Lokalita
Jiřice u Kostelce nad Labem
Výměra
150 m2
Vlastnictví
osobní
Stavba
cihlová
Stav objektu
novostavba
Energetická náročnost
C

Nemovitost najdete na této adrese

Líbí se vám tato nemovitost?

Jméno a příjmení
E-mail:
Vaše zpráva:
Opište z obrázku:

Nabízím k prodeji novostavbu 4+kk se šatnou a garáží v lokalitě Jiřice u Kostelce nad Labem. Zkolaudováno!

Dispozice domu v nově zastavěné lokalitě: vstupní chodba, technická místnost s tepelným čerpadlem, tři samostatné pokoje, šatna, obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu, koupelna se sprchovým koutem a WC + samostatné WC.

Podlahové vytápění s napojením na tepelné čerpadlo, v obývacím pokoji příprava na osazení krbu či krbových kamen. Napojení na elektřinu, vodovod a kanalizaci. Bungalov o zastavěné ploše 149,6 m2, vnitřní plocha 117,2 m2. Pozemek o celkové velikosti 837 m2 bude oplocen, z přední části branka a vjezdová vrata s pohonem na motor.

Dům je v nezátopové oblasti, s dobrou dostupností do Prahy - PID cca 30 min., dálnice 6 km - Černý Most 10 minut, OC Letňany 15 min. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Více informací na níže uvedeném telefonu.

Poučení spotřebitele: Dojde-li mezi spotřebitelem a podnikatelem ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, podá na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.