Průkaz energetické náročnosti budov

Průkaz energetické náročnosti budov

Řešíte průkaz budov energetické náročnosti? Pokud chcete prodat či pronajmout svou nemovitost, měli byste. Díky spolupráci se společností PKV jsem schopen zařídit PENB ve vysoké kvalitě, rychle a se známkou kvality. 

Tuto službu umím zařídit v rámci celé České republiky za jednotnou cenu: rodinný dům za 5.999,- Kč včetně DPH a všech vedlejších nákladů (příjezd technika, zaměření, poštovné, dodání dvou průkazů). Nepotřebujete projektovou dokumentaci, technik si vše zařídí.

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) slouží pro jednoduché a jasné zhodnocení budovy z hlediska její energetické náročnosti. Umožňuje jednoduché srovnání budov z hlediska nároků na energie (a tedy i nákladů) potřebných pro provoz.

Trh s energetickými průkazy je široký a může být náročné se v něm vyznat. Jak tedy poznáte kvalitní PENB? Jednoduše. Hledejte PRŮKAZ STANDARD. Ten vám zaručí profesionální zpracování PENB se všemi náležitostmi. Skutečně zhodnotí kvalitu vaší budovy a obstojí i u kontroly Státní energetické inspekce.

PRŮKAZ STANDARD je v České republice zaveden na přání zákazníků a partnerů. Co označení PRŮKAZ STANDARD znamená? Deset zásadních pravidel zákazníkovi zaručí kvalitní službu, spolehlivého a autorizovaného dodavatele a maximální spokojenost.

Desatero PRŮKAZU STANDARD

  1. Firma má dostatečný počet techniků, a je proto schopna zajistit zákazníkovi náležitý komfort
  2. Každý technik je proškolený odborník s několikaletou praxí
  3. Každou budovu navštíví technik i v případě, že majitel vlastní projektovou dokumentaci – povinnost vyplývající z nové prováděcí vyhlášky 78-2013 Sb
  4. Technici nemovitost vyměřují, kontrolují a dokáží také zákazníkovi odpovědět na všechny otázky ohledně PENB
  5. Firma disponuje auditory s osvědčením Ministerstva průmyslu a obchodu
  6. Firma je schopna dodat PENB i ve větším počtu maximálně do 10 pracovních dnů
  7. Firma je schopna zákazníkovi na přání vyhotovit PENB dřív než je běžná doba
  8. Cena vždy odpovídá kvalitě a náročnosti práce
  9. Firma je schopná okamžitě zákazníkovi sdělit, v jakém průběhu tvorby se jeho energetický průkaz právě nachází
  10. Firma prohlašuje, že každé pochybení a porušení zákona v tvorbě PENB předá příslušným orgánům

Mám zájem o PENB