Oáza v centru

Oáza v centru

Družstevní výstavba je skvělou alternativou pro všechny, kteří hledají nový byt bez hypotéky. Příjemcem bankovního úvěru na jednotlivé byty je totiž celé družstvo, nikoliv pouze Vy. Vy jste jedním z členů družstva. Abyste se jím stali, musíte uhradit tzv. družstevní podíl, na počátku výstavby alespoň 25% z ceny bytu.

Projekt OAZA V CENTRU byl zahájen již před několika lety přípravnými studiemi a projekčními pracemi. Současná podoba projektu je dílem architekta Ing. Radima Kousala, držitele prestižní ceny Jože Plečnika za celoživotní přínos v oblasti architektury a stavitelství, předního hradního architekta pověřeného T. G. Masarykem prvními úpravami Pražského hradu po vzniku Československé republiky, a jeho týmu společnosti Siadesign.

Více informací zde: https://www.oazavcentru.cz/o-projektu

Družstevní výstavba

Foto z projektu Již není třeba odkládat pořízení nemovitosti z důvodu nedostatečných příjmů nebo ze strachu ze života s hypotékou. V projektu OAZA V CENTRU si můžete pořídit byt v družstevním vlastnictví. Investujte do své budoucnosti i do budoucnosti svých dětí a neplaťte nájemné za byt, který nebude nikdy váš. Družstevní bydlení je nejvýhodnější a nejjistější varianta, kdy nic neriskujete.

Na samotném začátku nepotřebujete k pořízení družstevního bydlení celou částku ceny bytu. Postačí pouze 25%. Zbylých 75 % ceny bytu splácíte družstvu v rámci nájemného po dobu následujících 25 let. A až splatíte celkovou cenu bytu, můžete si převést byt do osobního vlastnictví. Pokud nemáte k dispozici ani požadovaných 25%, můžete využít jedné z možností, uvedených na stránce.

Více informací zde: www.oazavcentru.cz/druzstevni-bydleni/68-jak-funguje-druzstevni-vystavba

Byty – ceník

Vyberte si ten správný byt, ať už pro Vaše bydlení, nebo jako investici.

Ceník: https://www.oazavcentru.cz/byty

Financování

Jak financovat družstevní podíl, který činí 25 % z celkových nákladů na pořízení bytu? Nemáte-li zpočátku k dispozici 25 % z celkových nákladů na pořízení bytu, abyste mohli začít využívat družstevní bydlení, existuje několik cest, které vám potřebné finance poskytnou.

Stavební spoření – postačí jen 10% ceny bytu z vlastních zdrojů.

Máte-li uzavřené stavební spoření alespoň 12 měsíců a naspořeno alespoň 10 % z cílové částky, můžete si vzít úvěr do výše 2 000 000 korun. To je částka, která vysoce převyšuje požadavek na úhradu 25% ceny bytu. Nemáte-li naspořeno požadovaných 10 % z cílové částky, můžete částku vložit jednorázově. V případě, že máte k dispozici více stavebních spoření, můžete částky sčítat.

Více informací zde: www.oazavcentru.cz/nemam-vlastnich-25