Broker Trust

Broker Trust

Broker Trust a.s.

Jsem partner společnosti Broker Trust a.s., která je největší a nejrychleji rostoucí brokerpool (servisní organizace) pro nezávislé finanční poradce a zprostředkovatele v ČR. 

O špičkové zázemí pro více než 2 000 aktivních poradců se denně stará přes 60 profesionálů na centrále společnosti. Rozsah poskytovaných služeb dokresluje téměř 500 finančních produktů v nabídce. To umožňuje spolupracujícím poradcům pokrýt všechny finanční potřeby svých klientů.

Pokud jste finanční poradce, který dělá svou práci na úrovni a v zájmu klienta, chcete pracovat samostatně a přitom s perfektním zázemím, sjednejte si se mnou schůzku. Lehce Vás přesvědčím, že být sám sobě šéfem a za vyšší odměnu je skvělé. Ze svých provizí nefinancujete zbytečné kariérní pozice nad sebou ani luxusní sporťáky manažerů. Dostáváte rychlou administrativu, CRM systém, produktový servis, analytický software a metodiky, legislativní servis či pravidelné vzdělávání.

Financování

V roce 2010 jsem udělal rozhodnutí zabývat se také financemi. 

Spojení prodeje nemovitosti, vyřízení hypotéky včetně zajištění a investic je ideální způsob, jak mít vše pod jednou střechou a především pod kontrolou. Mám licence k uzavírání úvěrů na bydlení, včetně PPZ od ČNB, jsem vázaný zástupce pro podnikání na kapitálovém trhu.


Moje vizitka